אודות עו"ד מגר' (רוקחת) איריס טל

איריס טל, רוקחת, עורכת דין ומגשרת, שמחה לעמוד לרשותכם בשירות וליווי משפטי מקצועי.
עו"ד איריס טל, בעלת תואר ראשון (בהצטיינות) מהמרכז האקדמי למדע ומשפט, ובעלת תואר שני ברוקחות מאוניברסיטת Albert-Szent Gourgy Medical University סגד הונגריה. בעלת ותק וניסיון של כ- 17 שנה כרוקחת קהילתית. כמו כן, עו"ד איריס טל בוגרת קורס גישור במוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי.
תחומי הפעילות העיקריים של עו"ד איריס טל הם במישור הנזיקין על כל גווניו, מיצוי זכויות נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה, מיצוי זכויות בביטוח לאומי, תאונות דרכים.

בשל הניסיון רב השנים כרוקחת אחראית, לעו"ד איריס טל יתרון ממשי בכל הקשור לטיפול בתיקי רשלנות רפואית. עו"ד טל מלווה את לקוחותיה בתביעות רשלנות רפואית כגון: רשלנות רפואית במתן תרופות, רשלנות רפואית באבחון לקוי של מחלות ומצבים רפואיים שונים, פגיעה מתאונות דרכים, הכרה וטיפול בנכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה. בנוסף, מלווה עו"ד טל את לקוחותיה במיצוי זכויותיהם מול ביטוח לאומי לרבות תביעות נכות כללית, נכות מעבודה, זכויות חיילי מילואים, זכויות נפגעי פעולות איבה, וזכויות סטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז.

עו"ד איריס טל מאמינה כי תמיד ניתן למצוא פתרון למצוקתו של אדם. פועלה המשפטי של עו"ד איריס טל הוא יסודי ומקצועי, החל מפגישת הייעוץ הראשונית, ובמהלך כל שלבי התיק ועד לסיומו. במידה ואתם חשים כי נגרם לכם עוול בפן הרפואי, נפגעתם בשל מתן תרופה, אתם חושבים על הגשת תביעה, עו"ד איריס טל נמצאת כאן בשבילכם.
אתם מוזמנים ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית – חייגו: 04-6411507